Hakkımızda

Hakkımızda

istikbal-hakkimizda-gorsel-01

Misyonumuz & Vizyonumuz

Vizyonumuz

Ticari birikimimiz ve 3 nesildir süren istikrarlı duruşumuzla, Başkent Ankara’nın tüm ilçelerinde şubelerimizle birlikte ticari başarımızı büyütmeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

Altındal ailesi olarak Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde Şentepe’de bulunan ilk mağazamız ve Burç Mahallesi Seval Caddesinde bulunan modern tasarımı ve zengin ürün gamına sahip ikinci mağazamız ile siz değerli müşterilerimize 60 yıldır hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Müşterilerimiz kalitesinden asla ödün vermeyen İstikbal’in tüm ürün çeşitliliğinden, tasarım farklılıklarından, kalite anlayışından ve satış sonrası hizmetlerinden kendilerine özel fiyatlarla faydalanıyor.

Yeni evlenen, evini yenilemek isteyen ve işletme sahibi siz değerli müşterilerimiz, Altındal İstikbal mağazalarına uğrayabilir, güler yüzlü personelimizin sizler için hazırladığı 40 yıllık hatır kahvelerini yudumlarken çok özel indirimlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Altındal Dayanıklı Tüketim Malları LTD. ŞTİ. ticari hayatına 1960 yılında Necati Altındal tarafından Ankara’nın Şentepe semtinde açılan ilk şubesi ile başladı.

Yıllarca bölge halkına verdiği hizmetle takdir toplayan Necati Altındal’ın oğulları ve torunları Altındal ailesinin ticari varlığını 60 yıldır sürdürüyor.

Şentepe’deki sıcak ve samimi mahalle kültürünün ayrılmaz bir parçası haline gelen ilk şubesiyle kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını bugün de sürdürmeye devam eden Altındal, 2019 yılında Burç Mahallesi Seval Caddesinde, zengin ürün çeşitliliği ve geniş showroomu ile modern yüzünü gösterdi.

Ticari hayattaki tecrübesi ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Altındal Dayanıklı Tüketim Malları LTD. ŞTİ. ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyor.

Sorularınız için

Bizimle iletişime geçin